START O NAS MAPA STRONY KONTAKT LINKI
SZKOLENIA AKTUALNOŚCI ARCHIWUM NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP REJESTRACJA
WNWA

07.08.2022

Od 08.08.2022 rozpoczynam regularne spożywanie wybranych owoców, owoców jagodowych oraz warzyw w formie zaproponowanej przez Juice Plus. 6 miesięcy temu rozpoczęła to moja Mama, której produkty Juice Plus pomogły wyjść z ...

więcej

03.08.2022

Wracam po długiej przerwie spowodowanej zaangażowaniem się w działalność edukacyjną związaną z nauczaniem języka angielskiego w prywatnej szkole w Warszawie. Praca ta w latach 2016-2020 całkowicie zdominowała moje życie zawodowe, ale oczywiście nie na tyle, aby w ogóle zrezygnować z prowadzenia zajęć sportowych z kijkami, ale tym razem ...

więcej

22.03.2016

Dziś mija 5 Rocznica Śmierci śp. Kasi Wota.

Chciałbym upamiętnić na zawsze te wspólne lata spędzone z Nią podczas promocji wellness i chodzenia z kijkami po zdrowie zarówno w USA jak i w Polsce, a także podkreślić sens walki o pokonanie ciężkiej choroby z jaką ...

więcej

Tom Rutlin - Ojciec Nordic Walking i Twórca Exerstriding Total Body Walking oraz Piotr Kowalski - pionier Nordic Walking i Exerstriding w Polsce - zapraszają wszystkich chętnych na wspólny trening marszowy z kijkami - Dla Zdrowia, Sprawności Fizycznej i Długowieczności:

więcej

Wywiad "rzeka" z Piotrem Kowalskim

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami mylenia ważnych informacji w kwestii moich działań na niwie historii promocji NW w Polsce, postanowiłem je inaczej niż zwykle podsumować.Publikuję odpowiedzi na pytania do wywiadu ze mną, który się nigdy nie ukazał oficjalnie (choć bez mojej ...

więcej

Warszawa, 22.03.2015r

Dziś mija 4 Rocznica Odejścia Najdroższej Memu Sercu śp.Kasi Wota.

Do Zrealizowania Twoich Marzeń już Blisko Mój Aniele, Dałaś mi z Siebie tak Wiele, że nie sposób Nigdy Zapomnieć. Choć Dziś bardziej czuje, że niby jakaś głęboka Rana nie chce się ...

więcej

Zapraszam Amatorów Chodzenia z Kijkami do udziału w konsultacjach i szkoleniach, dotyczacych Nordic Walking oraz Exerstriding!

To doskonała okazja, aby nauczyć się posługiwać odpowiednio dobranymi, profesjonalnymi kijkami w sposób prawidłowy i skuteczny dla osiagnięcia własnych celów, a przede wszystkim dla czerpania korzyści zdrowotnych.

Dla tych z ...

więcej

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja ...

więcej

Warszawa, 22.03.14

Kochana Kasiu!

Twój brak nadal odczuwamy w naszych sercach z wielkim bólem, zwłaszcza teraz, gdy sami bardzo cierpimy.

Tak bardzo bym chciał, abyś tu z nami była Kasieńko.

3 lata temu, 22.03.11 Bóg zdecydował inaczej, i zabrał mi Ciebie na Wieczny Spacer Z ...

więcej

Dziś mija 2. rocznica Odejścia Mojej Ukochanej Śp. Kasi Wota, Wspaniałej i Niezrównanej Propagatorki Wellness oraz Chodzenia z Kijkami po Zdrowie, a przede wszystkim Wzoru do naśladowania przez wszystkie osoby zmuszone stawić czoła chorobie, zwłaszcza Amazonki z Centrum Onkologii w Warszawie i inne w różnych miejscach w Polsce, których ...

więcej

biegamy.orgArchiwum » Aktualności

 22.03.2011, w wieku 40 lat, odeszła na Wieczny Spacer..22.03.2011, w wieku 40 lat, odeszła na Wieczny Spacer z Kijkami Moja Najukochańsza Kasieńka.


Zostawiła W Moim Sercu Najcudowniejsze Wspomnienia Ze Wspólnie Spędzonych Czterech Lat, Pełnych Niesamowitych Przeżyć, Czystej i Pięknej Miłości, Przepełnionej Wzajemnym Zrozumieniem, Niesamowitą Determinacją, Zarówno w Realizacji Naszych Wspólnych Marzeń, Jak i Przede wszystkim w Walce z Ciężką Chorobą.

Napełniłaś Kasieśko Nas Swoją Pogodą Ducha, Żywotnością, Pozytywną Energią, Wiarą w Sukces i Nauczyłaś Akceptować życie Takim Jakim Jest, Zawsze z Pięknym Uśmiechem na ślicznej Buzi Pokazywałaś Jak Pokonywać Wszelkie Trudności!

Ludzi, Których Poznałaś, Otoczyłaś Miłością i "Zaraziłaś" Całą Swoją Siłą i Optymizmem, Dając Im Przykład Jak Kochać i Walczyć, Pomagać i Dzielić Się Dobrem i Wiedzą, Którą Posiadłaś Na Temat Ukochanego Nordic Walking, Wellness, i Troski o Profilaktykę i Zdrowie Setek Osób, Którym Opowiadałaś To Wszystko z Taką Pasją, że Od Razu Zjednywałaś Ich Sobie.

Ci Wdzięczni Tobie Ludzie, Nasi Przyjaciele, i My, Twoi Najbliśsi, MOJE KOCHANIE, Nigdy Nie Zapomnimy Tego Co Nam Dałaś i Jakim Dobrym Człowiekiem Byłaś!

Kasieńko, Każda Chwila Spędzona Z Tobą Była Dla Mnie Cenniejsza Niż Wszystko Co Do Tej Pory Przeżyżem, Dlatego Oddałem Tobie Całego Siebie, Wszystko Co Miałem w Sobie Najlepsze i Najcenniejsze i Mogłem Zrealizować Twoje Marzenie życia - Zapewnić Tobie i Twoim Ukochanym Dzieciom Odrobinkę Tak Bardzo Upragnionego Szczęścia, A Nawet Więcej - ZOSTAWIŁEM TOBIE MOJE SERDUSZKO, PRZEPEŁNIONE SZCZERĄ I AUTENTYCZNĄ MIŁOŚCIĄ, KTÓRĄ CODZIENNIE BĘDĘ SIĘ Z TOBĄ DZIELIĆ. WIEM, ŻE JUŻ JESTŚ SZCZĘŚLIWA TAM GDZIE SŁOŃCE ZAWSZE WSCHODZI, A JA ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE Z JESZCZE WIĘKSZĄ ENERGIĄ BĘDĘ KONTYNUOWAĆ NASZE WSPÓLNE DZIEŁO ORAZ PLANY I MARZENIA RAZEM Z POLCIĄ I PATI, A TAKŻE Z WSZYSTKIMI NASZYMI PRZYJACIÓŁMI:)

KOCHANY ANIOŁKU,

ŻYCZĘ TOBIE SZEROKICH I CUDOWNYCH NIEBIAŃSKICH TRAS, KTÓRE ZNOWU BĘDZIESZ MOGŁA POKONYWAĆ NAJLEPSZĄ TECHNIKĄ NORDIC WALKING JAKĄ ZNAŁEM, Z TYPOWĄ DLA CIEBIE GRACJĄ, LEKKOŚCIĄ I RADOŚCIĄ!

Wiem i Czuję, że Cały Czas Jestś Obok Mnie, Czuję To i Bez Przerwy Słyszę Twoje Słowa, Wypowiadane Najpiękniejszym Kobiecym Głosem Jaki Można Sobie Wyobrazić:" KOCHASZ PIOTRUNIU?"

"KOCHAM KASIU??, KOCHAM, BARDZO?, A TY?"

"TEŻ CIEBIE KOCHAM PIOTRUSIU"Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałem hasło
0
0
0
Zapisz się do naszego newslettera
aby otrzymywać świeże aktualności na Twój email !

Copyright Piotr Kowalski. Materiały umieszczone na tej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk zamieszczonych treści i ich publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autora, zabronione.

SZKOLENIA AKTUALNOŚCI NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP