START O NAS MAPA STRONY KONTAKT LINKI
SZKOLENIA AKTUALNOŚCI ARCHIWUM NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP REJESTRACJA
WNWA

22.03.2016

Dziś mija 5 Rocznica Śmierci śp. Kasi Wota.

Chciałbym upamiętnić na zawsze te wspólne lata spędzone z Nią podczas promocji wellness i chodzenia z kijkami po zdrowie zarówno w USA jak i w Polsce, a także podkreślić sens walki o pokonanie ciężkiej choroby z jaką ...

więcej

Tom Rutlin - Ojciec Nordic Walking i Twórca Exerstriding Total Body Walking oraz Piotr Kowalski - pionier Nordic Walking i Exerstriding w Polsce - zapraszają wszystkich chętnych na wspólny trening marszowy z kijkami - Dla Zdrowia, Sprawności Fizycznej i Długowieczności:

więcej

Wywiad "rzeka" z Piotrem Kowalskim

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami mylenia ważnych informacji w kwestii moich działań na niwie historii promocji NW w Polsce, postanowiłem je inaczej niż zwykle podsumować.Publikuję odpowiedzi na pytania do wywiadu ze mną, który się nigdy nie ukazał oficjalnie (choć bez mojej ...

więcej

Warszawa, 22.03.2015r

Dziś mija 4 Rocznica Odejścia Najdroższej Memu Sercu śp.Kasi Wota.

Do Zrealizowania Twoich Marzeń już Blisko Mój Aniele, Dałaś mi z Siebie tak Wiele, że nie sposób Nigdy Zapomnieć. Choć Dziś bardziej czuje, że niby jakaś głęboka Rana nie chce się ...

więcej

Zapraszam Amatorów Chodzenia z Kijkami do udziału w konsultacjach i szkoleniach, dotyczacych Nordic Walking oraz Exerstriding!

To doskonała okazja, aby nauczyć się posługiwać odpowiednio dobranymi, profesjonalnymi kijkami w sposób prawidłowy i skuteczny dla osiagnięcia własnych celów, a przede wszystkim dla czerpania korzyści zdrowotnych.

Dla tych z ...

więcej

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja ...

więcej

Warszawa, 22.03.14

Kochana Kasiu!

Twój brak nadal odczuwamy w naszych sercach z wielkim bólem, zwłaszcza teraz, gdy sami bardzo cierpimy.

Tak bardzo bym chciał, abyś tu z nami była Kasieńko.

3 lata temu, 22.03.11 Bóg zdecydował inaczej, i zabrał mi Ciebie na Wieczny Spacer Z ...

więcej

Dziś mija 2. rocznica Odejścia Mojej Ukochanej Śp. Kasi Wota, Wspaniałej i Niezrównanej Propagatorki Wellness oraz Chodzenia z Kijkami po Zdrowie, a przede wszystkim Wzoru do naśladowania przez wszystkie osoby zmuszone stawić czoła chorobie, zwłaszcza Amazonki z Centrum Onkologii w Warszawie i inne w różnych miejscach w Polsce, których ...

więcej

Kochani Przyjaciele, Entuzjaści Nordic Walking!
22 Marca 2012 roku mija rok od czasu gdy Odeszła od Nas na Zawsze Śp. Kasia Wota.
Pragnąc uczcić Jej pamięć przedstawiamy Wam Ją bliżej zarówno w kontekście Jej dokonań jak i Najszczęśliwszych Ostatnich 4 lat życia, które spędziła wspólnie z Dziećmi ...

więcej

biegamy.orgAktualności

 Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego 11 czerwca 2014r. (środa) w godzinach 11:00 - 18:00

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja zasad profilaktyki zdrowotnej i zachęcenie do prowadzenia zdrowego stylu życia, a także edukacja zdrowotna społeczeństwa.

Podczas dotychczasowych edycji przeprowadziliśmy w sumie 2500 badań i konsultacji specjalistycznych.

W trakcie tegorocznego wydarzenia będzie można wykonać badanie: poziomu glukozy we krwi, tkanki tłuszczowej, EKG, ciśnienia tętniczego krwi, spirometrię, badanie słuchu, komputerowego badania wzroku, testu uzależnienia od internetu oraz badania składu ciała. Na naszej akcji nie zabraknie także konsultantów ds. AIDS oraz wczesnego wykrywania raka piersi.

Będzie można również skorzystać z konsultacji pulmonologa, dietetyka, psychodietetyka, jak i psychologa. Od coacha zdrowia dowiemy się m. in. jak mądrze się odchudzać, jak rozpoznać przyczyny tycia oraz jak zmienić nawyki żywieniowe.

Dzień Zdrowia będzie także dobrą okazją do nauki jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy.

Uzyskamy również informacje nt. porad i instruktaży higieny oraz leczenia stomatologicznego.

Kto jeszcze nie próbował będzie mógł sprawdzić swoje siły w nordic walking. Tego dnia będzie dostępna także strefa odpoczynku wyposażona w najnowocześniejsze fotele masujące.

Organizatorami wydarzenia są: Klub AbsolwentaDział Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych Uczelni Łazarskiego, Lazarski Management Sp. z o.o. oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego.

Partnerzy Wspierający: Koleje Mazowieckie, Marlex Sp. z o.o., WEXPO, Warszawska Kolej Dojazdowa, Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o., Fundacje Wsparcia Ratownictwa RK, LIFEWELLNESS Sp. z o.o., Lynx Optique – Salony optyczne, Kluby fitness & wellness Holmes Place, Polska Szkoła Nordic Walking & Wellness,  Naturhouse, Villa Nova Dental Clinic, LANGE COACHING ZDROWIA, Gabinet pomocy psychologicznej - Wioletta Wydrzyńska i Piotr Paweł Wydrzyński

Patroni Medialni: Radio Plus, Kurier Południowy, Tygodnik „PASSA”, serwis NaszeMiasto.pl.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego- www.absolwenci.lazarski.edu.pl.

 

 

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałem hasło
0
0
0
Zapisz się do naszego newslettera
aby otrzymywać świeże aktualności na Twój email !

Copyright Piotr Kowalski. Materiały umieszczone na tej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk zamieszczonych treści i ich publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autora, zabronione.

SZKOLENIA AKTUALNOŚCI NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP