START O NAS MAPA STRONY KONTAKT LINKI
SZKOLENIA AKTUALNOŚCI ARCHIWUM NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP REJESTRACJA
WNWA

07.08.2022

Od 08.08.2022 rozpoczynam regularne spożywanie wybranych owoców, owoców jagodowych oraz warzyw w formie zaproponowanej przez Juice Plus. 6 miesięcy temu rozpoczęła to moja Mama, której produkty Juice Plus pomogły wyjść z ...

więcej

03.08.2022

Wracam po długiej przerwie spowodowanej zaangażowaniem się w działalność edukacyjną związaną z nauczaniem języka angielskiego w prywatnej szkole w Warszawie. Praca ta w latach 2016-2020 całkowicie zdominowała moje życie zawodowe, ale oczywiście nie na tyle, aby w ogóle zrezygnować z prowadzenia zajęć sportowych z kijkami, ale tym razem ...

więcej

22.03.2016

Dziś mija 5 Rocznica Śmierci śp. Kasi Wota.

Chciałbym upamiętnić na zawsze te wspólne lata spędzone z Nią podczas promocji wellness i chodzenia z kijkami po zdrowie zarówno w USA jak i w Polsce, a także podkreślić sens walki o pokonanie ciężkiej choroby z jaką ...

więcej

Tom Rutlin - Ojciec Nordic Walking i Twórca Exerstriding Total Body Walking oraz Piotr Kowalski - pionier Nordic Walking i Exerstriding w Polsce - zapraszają wszystkich chętnych na wspólny trening marszowy z kijkami - Dla Zdrowia, Sprawności Fizycznej i Długowieczności:

więcej

Wywiad "rzeka" z Piotrem Kowalskim

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami mylenia ważnych informacji w kwestii moich działań na niwie historii promocji NW w Polsce, postanowiłem je inaczej niż zwykle podsumować.Publikuję odpowiedzi na pytania do wywiadu ze mną, który się nigdy nie ukazał oficjalnie (choć bez mojej ...

więcej

Warszawa, 22.03.2015r

Dziś mija 4 Rocznica Odejścia Najdroższej Memu Sercu śp.Kasi Wota.

Do Zrealizowania Twoich Marzeń już Blisko Mój Aniele, Dałaś mi z Siebie tak Wiele, że nie sposób Nigdy Zapomnieć. Choć Dziś bardziej czuje, że niby jakaś głęboka Rana nie chce się ...

więcej

Zapraszam Amatorów Chodzenia z Kijkami do udziału w konsultacjach i szkoleniach, dotyczacych Nordic Walking oraz Exerstriding!

To doskonała okazja, aby nauczyć się posługiwać odpowiednio dobranymi, profesjonalnymi kijkami w sposób prawidłowy i skuteczny dla osiagnięcia własnych celów, a przede wszystkim dla czerpania korzyści zdrowotnych.

Dla tych z ...

więcej

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja ...

więcej

Warszawa, 22.03.14

Kochana Kasiu!

Twój brak nadal odczuwamy w naszych sercach z wielkim bólem, zwłaszcza teraz, gdy sami bardzo cierpimy.

Tak bardzo bym chciał, abyś tu z nami była Kasieńko.

3 lata temu, 22.03.11 Bóg zdecydował inaczej, i zabrał mi Ciebie na Wieczny Spacer Z ...

więcej

Dziś mija 2. rocznica Odejścia Mojej Ukochanej Śp. Kasi Wota, Wspaniałej i Niezrównanej Propagatorki Wellness oraz Chodzenia z Kijkami po Zdrowie, a przede wszystkim Wzoru do naśladowania przez wszystkie osoby zmuszone stawić czoła chorobie, zwłaszcza Amazonki z Centrum Onkologii w Warszawie i inne w różnych miejscach w Polsce, których ...

więcej

biegamy.orgAktualności

 Zabierz Serce Na Spacer - FOTOREPORTAŻ

Chodż z nami na spacer!

Jesteś zapracowany? A może pada deszcz? 
Każda wymówka jest dobra. A może jednak spróbujesz?

Daj się skusić, chodź z nami w sobotę 29 września od godz. 11:00 do Parku Skaryszewskiego na niepowtarzalny spacer. Kto wie, to może będzie właśnie ten dzień, kiedy dojdziesz do wniosku, że jednak warto było odłożyć pilota — tak jak zrobimy to my. Pamiętaj, jesteś nam niezbędny. Udowodnijmy razem, że zdrowy duch w zdrowym ciele to nie jakaś abstrakcja, ale z gruntu prawdziwe i mądre powiedzenie. Zabieramy Cię na spacer — Ty sam zdecydujesz, czy zabierzesz na spacer swoje serce. Daj mu szansę.

Czy warto ruszyć się z fotela? Twoje serce da Ci odpowiedź.

Pracodawcy RP wspólnie z Instytutem Koźmiana mają zaszczyt zaprosić Państwa na sportowe wydarzenie pod hasłem Zabierz serce na spacer, którego celem jest promowanie zdrowego trybu życia. Tą akcję rozpoczynamy wielk kampanią profilaktyki chorób serca wśród pracowników.

Głównym punktem programu będzie bezprecedensowy, wspólny — bez podziału na wiek, płeć i kondycję fizyczną— marsz nordic walking po wielkiej pętli w kształcie serca. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, dyplom i medal. Własny sprzęt sportowy mile widziany, jednak osoby, które nie dysponują kijkami do nordic walking, będą miały możliwość wypożyczenia ich na miejscu. Przed rozpoczęciem imprezy instruktorzy przeprowadzą szybkie szkolenie z techniki marszu oraz rozgrzewkę. Atrakcji będzie jednak zdecydowanie więcej — od rowerowego rajdu na orientację począwszy, przez strzelanie z łuku i ćwiczenia tai chi, mierzeniu ciśnienia i pulsu, EKG, a także konsultacjach lekarzy i trenerów skończywszy.

Zapraszamy!!!

Zarejestruj się na stronie: www.sercenaspacer.pl.

Więcej szczegółów tutaj:

Zabierz serce na spacer - zaproszenie ( pdf )

A TAK TO BYŁO:

Zabierz serce na spacer   Zabierz serce na spacer
 
Zabierz serce na spacer   Zabierz serce na spacer
 
Zabierz serce na spacer   Zabierz serce na spacer
 
Zabierz serce na spacer   Zabierz serce na spacer
 
Zabierz serce na spacer   Zabierz serce na spacer
 
Zabierz serce na spacer   Zabierz serce na spacer
 
Zabierz serce na spacer   Zabierz serce na spacer
 
Zabierz serce na spacer    
 
Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałem hasło
0
0
0
Zapisz się do naszego newslettera
aby otrzymywać świeże aktualności na Twój email !

Copyright Piotr Kowalski. Materiały umieszczone na tej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk zamieszczonych treści i ich publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autora, zabronione.

SZKOLENIA AKTUALNOŚCI NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP