START O NAS MAPA STRONY KONTAKT LINKI
SZKOLENIA AKTUALNOŚCI ARCHIWUM NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP REJESTRACJA
WNWA

07.08.2022

Od 08.08.2022 rozpoczynam regularne spożywanie wybranych owoców, owoców jagodowych oraz warzyw w formie zaproponowanej przez Juice Plus. 6 miesięcy temu rozpoczęła to moja Mama, której produkty Juice Plus pomogły wyjść z ...

więcej

03.08.2022

Wracam po długiej przerwie spowodowanej zaangażowaniem się w działalność edukacyjną związaną z nauczaniem języka angielskiego w prywatnej szkole w Warszawie. Praca ta w latach 2016-2020 całkowicie zdominowała moje życie zawodowe, ale oczywiście nie na tyle, aby w ogóle zrezygnować z prowadzenia zajęć sportowych z kijkami, ale tym razem ...

więcej

22.03.2016

Dziś mija 5 Rocznica Śmierci śp. Kasi Wota.

Chciałbym upamiętnić na zawsze te wspólne lata spędzone z Nią podczas promocji wellness i chodzenia z kijkami po zdrowie zarówno w USA jak i w Polsce, a także podkreślić sens walki o pokonanie ciężkiej choroby z jaką ...

więcej

Tom Rutlin - Ojciec Nordic Walking i Twórca Exerstriding Total Body Walking oraz Piotr Kowalski - pionier Nordic Walking i Exerstriding w Polsce - zapraszają wszystkich chętnych na wspólny trening marszowy z kijkami - Dla Zdrowia, Sprawności Fizycznej i Długowieczności:

więcej

Wywiad "rzeka" z Piotrem Kowalskim

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami mylenia ważnych informacji w kwestii moich działań na niwie historii promocji NW w Polsce, postanowiłem je inaczej niż zwykle podsumować.Publikuję odpowiedzi na pytania do wywiadu ze mną, który się nigdy nie ukazał oficjalnie (choć bez mojej ...

więcej

Warszawa, 22.03.2015r

Dziś mija 4 Rocznica Odejścia Najdroższej Memu Sercu śp.Kasi Wota.

Do Zrealizowania Twoich Marzeń już Blisko Mój Aniele, Dałaś mi z Siebie tak Wiele, że nie sposób Nigdy Zapomnieć. Choć Dziś bardziej czuje, że niby jakaś głęboka Rana nie chce się ...

więcej

Zapraszam Amatorów Chodzenia z Kijkami do udziału w konsultacjach i szkoleniach, dotyczacych Nordic Walking oraz Exerstriding!

To doskonała okazja, aby nauczyć się posługiwać odpowiednio dobranymi, profesjonalnymi kijkami w sposób prawidłowy i skuteczny dla osiagnięcia własnych celów, a przede wszystkim dla czerpania korzyści zdrowotnych.

Dla tych z ...

więcej

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja ...

więcej

Warszawa, 22.03.14

Kochana Kasiu!

Twój brak nadal odczuwamy w naszych sercach z wielkim bólem, zwłaszcza teraz, gdy sami bardzo cierpimy.

Tak bardzo bym chciał, abyś tu z nami była Kasieńko.

3 lata temu, 22.03.11 Bóg zdecydował inaczej, i zabrał mi Ciebie na Wieczny Spacer Z ...

więcej

Dziś mija 2. rocznica Odejścia Mojej Ukochanej Śp. Kasi Wota, Wspaniałej i Niezrównanej Propagatorki Wellness oraz Chodzenia z Kijkami po Zdrowie, a przede wszystkim Wzoru do naśladowania przez wszystkie osoby zmuszone stawić czoła chorobie, zwłaszcza Amazonki z Centrum Onkologii w Warszawie i inne w różnych miejscach w Polsce, których ...

więcej

biegamy.orgSzkolenia

 Szkolenia dla instytucji

STRUKTURA KURSU

Instytucje Medyczne - kurs przeznaczony jest dla pracowników lub instruktorów ośrodków medycznych (szpitali, przychodni rehabilitacyjnych itd.), które wprowadzają trening NordicWalking do oferty zabiegów terapeutycznych.

Cel: nauczenie prawidłowej techniki NW wraz z umiejętnością zastosowania treningu NW dla wybranej grupy pacjentów.

Kluby Sportowe - kurs przeznaczony jest dla trenerów i zawodników klubów sportowych, w których wprowadza się trening NW jako trening uzupełniajacy przygotowanie motoryczne zawodników.

 Cel: nauczenie prawidłowej podstawowej techniki Nordic Walking wraz z umiejętnością odpowiedniego stosowania treningu NW w zależności od cech motorycznych wiodących w danej dyscyplinie - wykorzystanie treningu NW w przygotowaniu fizycznym zawodników oraz odnowie biologicznej.


 Kursy NW dla ośrodków medycznych i klubów sportowych się indywidualnie przygotowane w zalezności od charakteru instytucji. Oferta szczegółowa każdorazowo zostanie przedstawiona po zapoznaniu się z danym ośrodkiem medycznym lub klubem sportowym.


 

 STRUKTURA KURSU

Kurs przeznaczony dla każdego, kto chce opanować prawidłową technikę Nordic Walking oraz nabyć umiejętności nauczania podstaw techniki Nordic Walking w Nature Fitness Park. Ponadto ukończenie kursu przez osoby z wykształceniem kierunkowym umożliwi do przystąpienie do szkolenia instruktorskiego na etapie zaawansowanym.

Cel: nauczenie i doskonalenie techniki Nordic Walking wraz z umiejętnością doboru sprzętu. Umiejętność zorganizowania grupy entuzjastów Nordic Walking w Nature Fitness Park i zaprezentowania podstawowych elementów techniki NW.

 • Kurs obejmuje wykłady i część praktyczną
 • Odbywa się w soboty (8,5 godz.) i niedziele (8,5 godz.).
 • Zagadnienia:
  • Wprowadzenie do Nordic Walking
  • Rola Instruktora NFP
  • Trening zdrowotny
  • Marketing i Promocja Nordic Walking
  • Technika podstawowa Nordic Walking*
  • Sprzęt w Nordic Walking
  • Test zaliczeniowy (praktyczny i teoretyczny)

*nauczanie techniki NW odbywa się z wykorzystaniem pomocy audiowizualnej.

 Kurs zakończy się uzyskaniem certyfikatu „INSTRUKTOR NATURE FITNESS PARK”

 

 


 

 

 

Z wyrazami szacunku:

 Dyrektor Zarządzający PSNW&W

 

 

 

 

 

 

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałem hasło
0
0
0
Zapisz się do naszego newslettera
aby otrzymywać świeże aktualności na Twój email !

Copyright Piotr Kowalski. Materiały umieszczone na tej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk zamieszczonych treści i ich publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autora, zabronione.

SZKOLENIA AKTUALNOŚCI NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP