START O NAS MAPA STRONY KONTAKT LINKI
SZKOLENIA AKTUALNOŚCI ARCHIWUM NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP REJESTRACJA
WNWA

07.08.2022

Od 08.08.2022 rozpoczynam regularne spożywanie wybranych owoców, owoców jagodowych oraz warzyw w formie zaproponowanej przez Juice Plus. 6 miesięcy temu rozpoczęła to moja Mama, której produkty Juice Plus pomogły wyjść z ...

więcej

03.08.2022

Wracam po długiej przerwie spowodowanej zaangażowaniem się w działalność edukacyjną związaną z nauczaniem języka angielskiego w prywatnej szkole w Warszawie. Praca ta w latach 2016-2020 całkowicie zdominowała moje życie zawodowe, ale oczywiście nie na tyle, aby w ogóle zrezygnować z prowadzenia zajęć sportowych z kijkami, ale tym razem ...

więcej

22.03.2016

Dziś mija 5 Rocznica Śmierci śp. Kasi Wota.

Chciałbym upamiętnić na zawsze te wspólne lata spędzone z Nią podczas promocji wellness i chodzenia z kijkami po zdrowie zarówno w USA jak i w Polsce, a także podkreślić sens walki o pokonanie ciężkiej choroby z jaką ...

więcej

Tom Rutlin - Ojciec Nordic Walking i Twórca Exerstriding Total Body Walking oraz Piotr Kowalski - pionier Nordic Walking i Exerstriding w Polsce - zapraszają wszystkich chętnych na wspólny trening marszowy z kijkami - Dla Zdrowia, Sprawności Fizycznej i Długowieczności:

więcej

Wywiad "rzeka" z Piotrem Kowalskim

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami mylenia ważnych informacji w kwestii moich działań na niwie historii promocji NW w Polsce, postanowiłem je inaczej niż zwykle podsumować.Publikuję odpowiedzi na pytania do wywiadu ze mną, który się nigdy nie ukazał oficjalnie (choć bez mojej ...

więcej

Warszawa, 22.03.2015r

Dziś mija 4 Rocznica Odejścia Najdroższej Memu Sercu śp.Kasi Wota.

Do Zrealizowania Twoich Marzeń już Blisko Mój Aniele, Dałaś mi z Siebie tak Wiele, że nie sposób Nigdy Zapomnieć. Choć Dziś bardziej czuje, że niby jakaś głęboka Rana nie chce się ...

więcej

Zapraszam Amatorów Chodzenia z Kijkami do udziału w konsultacjach i szkoleniach, dotyczacych Nordic Walking oraz Exerstriding!

To doskonała okazja, aby nauczyć się posługiwać odpowiednio dobranymi, profesjonalnymi kijkami w sposób prawidłowy i skuteczny dla osiagnięcia własnych celów, a przede wszystkim dla czerpania korzyści zdrowotnych.

Dla tych z ...

więcej

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja ...

więcej

Warszawa, 22.03.14

Kochana Kasiu!

Twój brak nadal odczuwamy w naszych sercach z wielkim bólem, zwłaszcza teraz, gdy sami bardzo cierpimy.

Tak bardzo bym chciał, abyś tu z nami była Kasieńko.

3 lata temu, 22.03.11 Bóg zdecydował inaczej, i zabrał mi Ciebie na Wieczny Spacer Z ...

więcej

Dziś mija 2. rocznica Odejścia Mojej Ukochanej Śp. Kasi Wota, Wspaniałej i Niezrównanej Propagatorki Wellness oraz Chodzenia z Kijkami po Zdrowie, a przede wszystkim Wzoru do naśladowania przez wszystkie osoby zmuszone stawić czoła chorobie, zwłaszcza Amazonki z Centrum Onkologii w Warszawie i inne w różnych miejscach w Polsce, których ...

więcej

biegamy.orgSzkolenia

 Szkolenie indywidualne

 

  STRUKTURA KURSU

 

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby chcącej opanować prawidłową technikę Nordic Walking
na poziomie podstawowym. Podczas kursu kładzony jest nacisk na praktykę treningową ukierunkowaną na najbardziej efektywną technikę Nordic Walking.

 

 Cel: nauczenie prawidłowej podstawowej techniki Nordic Walking wraz z umiejętnością doboru sprzętu.

 

Kurs obejmuje część praktyczną

 • Trwa ok (8 godz.)
 • Zagadnienia:
  • Wprowadzenie do Nordic Walking
  • Sprzęt do NW
  • Technika podstawowa Nordic Walking*

*nauczanie techniki NW odbywa się z wykorzystaniem pomocy audiowizualnej w przypadku szkoleń grupowych organizowanych w ośrodkach. 

 

 

Kurs zakończy się uzyskaniem certyfikatu ukończenia kursu na poziomie podstawowym PSNW&W.

  „zgłoś swój udział”

 

 


 

 

STRUKTURA KURSU  

 

Kurs - Odchudzanie - przeznaczony jest dla osób nadwagą. Kurs prezentuje możliwość zastosowania Nordic Walking w walce z nadwagą w połączeniu z prawidłowym odżywianiem i suplementację uzupełniającą proces odchudzania. Podczas kursu akcentowany jest trening NW ukierunkowany na redukcję tkanki tłuszczowej poprzez odpowiednio dobrany i dopasowany do osoby zestaw ćwiczeń NW wraz z niezbędnym obciążeniem treningowym mającym na celu zaakcentowanie odchudzania.

Cel: nauczenie prawidłowej techniki NW wraz z zasadami prawidłowego odżywiania i suplementacji. Trening Nordic Walking ukierunkowany na odchudzanie.  

 

 • Kurs obejmuje wykłady i część praktyczną
 • Odbywa się w soboty (8,5 godz.) i niedzielę (7,5 godz.)
 • Zagadnienia:
  • Wprowadzenie do Nordic Walking
  • Sprzęt do NW
  • Podstawowe zagadnienia prawidłowego odżywiania i suplementacji
  • Zagadnienia procesu odchudzania
  • Wykorzystanie NW w odchudzaniu
  • Analiza żywienia na potrzby treningu odchudzającego
  • Technika podstawowa Nordic Walking*

 

*nauczanie techniki NW odbywa się z wykorzystaniem pomocy audiowizualnej w przypadku szkoleń grupowych organizowanych w ośrodkach. 

 Kurs - Trening zdrowotny - przeznaczony jest dla każdej osoby chcącej opanować prawidłowo  technikę Nordic Walking na poziomie podstawowym. Podczas kursu kładzony jest nacisk na praktykę treningową ukierunkowaną na najbardziej efektywną technikę Nordic Walking. Ponadto kurs przewiduję naukę zasad prawidłowego odżywiania i analizę wellness z zakresu diety i suplementacji.

Cel: nauczenie prawidłowej podstawowej techniki Nordic Walking wraz z umiejętnością doboru sprzętu oraz umiejętność stosowania podstawowych zasad prawidłowego żywienia i suplementacji.  

 • Kurs obejmuje wykłady i część praktyczną
 • Odbywa się w soboty (8,5 godz.) i niedzielę (7,5 godz.)
 • Zagadnienia:
  • Wprowadzenie do Nordic Walking
  • Sprzęt do NW
  • Podstawowe zagadnienia prawidłowego odżywiania i suplementacji
  • Analiza żywienia wellness
  • Podstawowe zagadnienia treningu wellness
  • Technika podstawowa Nordic Walking*

 

*nauczanie techniki NW odbywa się z wykorzystaniem pomocy audiowizualnej w przypadku szkoleń grupowych organizowanych w ośrodkach. 

 

  Kursy kończą się uzyskaniem certyfikatu ukończenia kursu PSNW&W.

„zgłoś swój udział”

 


Z wyrazami szacunku:

 

 

 

Dyrektor Zarządzający PSNW&W

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałem hasło
0
0
0
Zapisz się do naszego newslettera
aby otrzymywać świeże aktualności na Twój email !

Copyright Piotr Kowalski. Materiały umieszczone na tej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk zamieszczonych treści i ich publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autora, zabronione.

SZKOLENIA AKTUALNOŚCI NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP