START O NAS MAPA STRONY KONTAKT LINKI
SZKOLENIA AKTUALNOŚCI ARCHIWUM NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP REJESTRACJA
WNWA

07.08.2022

Od 08.08.2022 rozpoczynam regularne spożywanie wybranych owoców, owoców jagodowych oraz warzyw w formie zaproponowanej przez Juice Plus. 6 miesięcy temu rozpoczęła to moja Mama, której produkty Juice Plus pomogły wyjść z ...

więcej

03.08.2022

Wracam po długiej przerwie spowodowanej zaangażowaniem się w działalność edukacyjną związaną z nauczaniem języka angielskiego w prywatnej szkole w Warszawie. Praca ta w latach 2016-2020 całkowicie zdominowała moje życie zawodowe, ale oczywiście nie na tyle, aby w ogóle zrezygnować z prowadzenia zajęć sportowych z kijkami, ale tym razem ...

więcej

22.03.2016

Dziś mija 5 Rocznica Śmierci śp. Kasi Wota.

Chciałbym upamiętnić na zawsze te wspólne lata spędzone z Nią podczas promocji wellness i chodzenia z kijkami po zdrowie zarówno w USA jak i w Polsce, a także podkreślić sens walki o pokonanie ciężkiej choroby z jaką ...

więcej

Tom Rutlin - Ojciec Nordic Walking i Twórca Exerstriding Total Body Walking oraz Piotr Kowalski - pionier Nordic Walking i Exerstriding w Polsce - zapraszają wszystkich chętnych na wspólny trening marszowy z kijkami - Dla Zdrowia, Sprawności Fizycznej i Długowieczności:

więcej

Wywiad "rzeka" z Piotrem Kowalskim

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami mylenia ważnych informacji w kwestii moich działań na niwie historii promocji NW w Polsce, postanowiłem je inaczej niż zwykle podsumować.Publikuję odpowiedzi na pytania do wywiadu ze mną, który się nigdy nie ukazał oficjalnie (choć bez mojej ...

więcej

Warszawa, 22.03.2015r

Dziś mija 4 Rocznica Odejścia Najdroższej Memu Sercu śp.Kasi Wota.

Do Zrealizowania Twoich Marzeń już Blisko Mój Aniele, Dałaś mi z Siebie tak Wiele, że nie sposób Nigdy Zapomnieć. Choć Dziś bardziej czuje, że niby jakaś głęboka Rana nie chce się ...

więcej

Zapraszam Amatorów Chodzenia z Kijkami do udziału w konsultacjach i szkoleniach, dotyczacych Nordic Walking oraz Exerstriding!

To doskonała okazja, aby nauczyć się posługiwać odpowiednio dobranymi, profesjonalnymi kijkami w sposób prawidłowy i skuteczny dla osiagnięcia własnych celów, a przede wszystkim dla czerpania korzyści zdrowotnych.

Dla tych z ...

więcej

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja ...

więcej

Warszawa, 22.03.14

Kochana Kasiu!

Twój brak nadal odczuwamy w naszych sercach z wielkim bólem, zwłaszcza teraz, gdy sami bardzo cierpimy.

Tak bardzo bym chciał, abyś tu z nami była Kasieńko.

3 lata temu, 22.03.11 Bóg zdecydował inaczej, i zabrał mi Ciebie na Wieczny Spacer Z ...

więcej

Dziś mija 2. rocznica Odejścia Mojej Ukochanej Śp. Kasi Wota, Wspaniałej i Niezrównanej Propagatorki Wellness oraz Chodzenia z Kijkami po Zdrowie, a przede wszystkim Wzoru do naśladowania przez wszystkie osoby zmuszone stawić czoła chorobie, zwłaszcza Amazonki z Centrum Onkologii w Warszawie i inne w różnych miejscach w Polsce, których ...

więcej

biegamy.orgAktualności

 12 czerwca 2013 - DZIEŃ ZDROWIA na Uczelni Łazarskiego II EDYCJA

12 czerwca 2013r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się druga edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego". Organizatorami wydarzenia są: Klub Absolwenta, Dział Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych Uczelni Łazarskiego, Lazarski Management Sp. z o.o. oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego.Jej celem jest popularyzacja zasad profilaktyki zdrowotnej i zachęcenie do prowadzenia zdrowego stylu życia, a także edukacja zdrowotna społeczeństwa.

Główny Partnerem przedsięwzięcia jest CenterMed, z ramienia którego różni specjaliści będą udzielać porad zdrowotnych. Podczas wydarzenia będzie można także wykonać m. in. badanie poziomu glukozy we krwi, tkanki tłuszczowej, ciśnienia tętniczego krwi, spirometrię czy badanie słuchu. Na naszej akcji nie zabraknie także konsultantów z Krajowego Centrum ds. AIDS oraz Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Podczas akcji będą przeprowadzane także szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przez Fundację Wsparcia Ratonictwa RK.

Komputerowe badanie wzroku zapewnione będzie przez Lynx Optique – Salony optyczne, a badanie urządzeniem TANITA przeprowadzane będzie przez klub fitness & wellness Holmes Place. Podczas akcji będzie można uczestniczyć w zajęciach z jogi oraz nordic walking, będą także trenerzy personalni oraz specjaliści z TRICLUB, którzy m. in. szeroko zaprezentują czym jest triathlon i co to jest IRONMAN. Podczas Dnia Zdrowia będzie można wygrać miesięczne członkowstwo w klubie fitness & wellness Holmes Place, darmowe wejścia na treningi TRICLUB, a także pulsometr – elektroniczny zegarek do badania pulsu ufundowany przez firmę Sport Konsulting Ryszard Szul, wyłącznego dystrybutora firmy Polar w Polsce.

Patronat Honorowy nad akcją objął: Marsza??ek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Główny Partner: CenterMed.

Partnerzy Wspierający: Marlex Sp. z o.o., WEXPO, Warszawska Kolej Dojazdowa, Zarząd Transportu Miejskiego, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o., Fundacje Wsparcia Ratownictwa RK, Lynx Optique – Salony optyczne, Kluby fitness & wellness Holmes Place, Ewa Brzezina MojSłuch.pl, Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, Krajowe Centrum ds. AIDS, Sport Konsulting Ryszard Szul - dystrybutor firmy Polar w Polsce, TRICLUB, Polska Szkoła Nordic Walking & Wellness, Corten Medic.

Patroni Medialni: Radio Plus, Kurier Południowy, Tygodnik „PASSA”, Tygodnik Południe, portal Goldenline.pl, serwis NaszeMiasto.pl.


Więcej informacji znajdziecie Państwo w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego - www.absolwenci.lazarski.edu.pl.

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałem hasło
0
0
0
Zapisz się do naszego newslettera
aby otrzymywać świeże aktualności na Twój email !

Copyright Piotr Kowalski. Materiały umieszczone na tej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk zamieszczonych treści i ich publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autora, zabronione.

SZKOLENIA AKTUALNOŚCI NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP