START O NAS MAPA STRONY KONTAKT LINKI
SZKOLENIA AKTUALNOŚCI ARCHIWUM NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP REJESTRACJA
WNWA

07.08.2022

Od 08.08.2022 rozpoczynam regularne spożywanie wybranych owoców, owoców jagodowych oraz warzyw w formie zaproponowanej przez Juice Plus. 6 miesięcy temu rozpoczęła to moja Mama, której produkty Juice Plus pomogły wyjść z ...

więcej

03.08.2022

Wracam po długiej przerwie spowodowanej zaangażowaniem się w działalność edukacyjną związaną z nauczaniem języka angielskiego w prywatnej szkole w Warszawie. Praca ta w latach 2016-2020 całkowicie zdominowała moje życie zawodowe, ale oczywiście nie na tyle, aby w ogóle zrezygnować z prowadzenia zajęć sportowych z kijkami, ale tym razem ...

więcej

22.03.2016

Dziś mija 5 Rocznica Śmierci śp. Kasi Wota.

Chciałbym upamiętnić na zawsze te wspólne lata spędzone z Nią podczas promocji wellness i chodzenia z kijkami po zdrowie zarówno w USA jak i w Polsce, a także podkreślić sens walki o pokonanie ciężkiej choroby z jaką ...

więcej

Tom Rutlin - Ojciec Nordic Walking i Twórca Exerstriding Total Body Walking oraz Piotr Kowalski - pionier Nordic Walking i Exerstriding w Polsce - zapraszają wszystkich chętnych na wspólny trening marszowy z kijkami - Dla Zdrowia, Sprawności Fizycznej i Długowieczności:

więcej

Wywiad "rzeka" z Piotrem Kowalskim

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami mylenia ważnych informacji w kwestii moich działań na niwie historii promocji NW w Polsce, postanowiłem je inaczej niż zwykle podsumować.Publikuję odpowiedzi na pytania do wywiadu ze mną, który się nigdy nie ukazał oficjalnie (choć bez mojej ...

więcej

Warszawa, 22.03.2015r

Dziś mija 4 Rocznica Odejścia Najdroższej Memu Sercu śp.Kasi Wota.

Do Zrealizowania Twoich Marzeń już Blisko Mój Aniele, Dałaś mi z Siebie tak Wiele, że nie sposób Nigdy Zapomnieć. Choć Dziś bardziej czuje, że niby jakaś głęboka Rana nie chce się ...

więcej

Zapraszam Amatorów Chodzenia z Kijkami do udziału w konsultacjach i szkoleniach, dotyczacych Nordic Walking oraz Exerstriding!

To doskonała okazja, aby nauczyć się posługiwać odpowiednio dobranymi, profesjonalnymi kijkami w sposób prawidłowy i skuteczny dla osiagnięcia własnych celów, a przede wszystkim dla czerpania korzyści zdrowotnych.

Dla tych z ...

więcej

11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut od Metra Wilanowska) odbędzie się trzecia edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja ...

więcej

Warszawa, 22.03.14

Kochana Kasiu!

Twój brak nadal odczuwamy w naszych sercach z wielkim bólem, zwłaszcza teraz, gdy sami bardzo cierpimy.

Tak bardzo bym chciał, abyś tu z nami była Kasieńko.

3 lata temu, 22.03.11 Bóg zdecydował inaczej, i zabrał mi Ciebie na Wieczny Spacer Z ...

więcej

Dziś mija 2. rocznica Odejścia Mojej Ukochanej Śp. Kasi Wota, Wspaniałej i Niezrównanej Propagatorki Wellness oraz Chodzenia z Kijkami po Zdrowie, a przede wszystkim Wzoru do naśladowania przez wszystkie osoby zmuszone stawić czoła chorobie, zwłaszcza Amazonki z Centrum Onkologii w Warszawie i inne w różnych miejscach w Polsce, których ...

więcej

biegamy.orgNature Fitness

 Co to jest Nature Fitness Park

Co to jest NATURE FITNESS PARK®?

NATURE FITNESS PARK® (NFP) jest koncepcją, obejmującą aktywne spędzanie urlopu wypoczynkowego poprzez uprawianie dyscyplin sportowych i aktywności ruchowych w bezpośrednim kontakcie z naturą. 


Parki NATURE.FITNESS (NFP) są unikalną i kompletną ofertą, z której mogą korzystać przez cały rok turyści odwiedzający Wasze atrakcyjne okolice, zatem stanowią one wspaniałą możliwość promocji turystycznej Waszego regionu, przy czym warto podkreślić, że w projekt ten włączany jest przez nas również handel, zakłady usługowe, takie jak hotele czy ośrodki wellness, zwązki sportowe jak również instytucje medyczne.  W celu urozmaicenia oferty rekreacyjnej Waszego regionu, gminy lub powiatu, na uwagę zasługuje włączenie w nią przynajmniej kilku z ponad 30 sportów outdoor, przy czym my zajmiemy się instalacją specjalnych oznakowań na wytyczonych szlakach turystycznych. Niezmiernie ułatwi to orientację przestrzenną turystom z kraju i zza granicy jak również wszystkim miłośnikom natury i zwolennikom takich sportów jak, m.in. Nordic Walking, jogging, trekking, jazda konna, jazda na rowerze, rolkach i inne. 

Wspólnie z Wami pragniemy zaprojektować parki NFP dopasowane specjalnie do potrzeb Waszego regionu, odpowiadające Waszym wyobrażeniom, możliwościom i uwarunkowaniom ramowym, oferując Wam nasz całościowy serwis od A do Z - począwszy od wstępnej prezentacji obiektu, a skończywszy na jego inauguracji. Jednocześnie „krok po kroku“ zajmiemy się realizację Waszego projektu, co z jednej strony pozwoli Wam zaoszczędzić na czasie, a z drugiej strony zapewni maksimum jakości, kontroli i korzyści.Ponadto dzięki temu Wasza oferta turystyczna stanie się jedyną w swoim rodzaju zarówno pod względem spójnego wizerunku jak i jej różnorodności. Nasz całościowy projekt turystyczno-sportowy pozwoli Państwu zaprezentować się na bardzo wysokim poziomie w kraju i za granicą.

Koncepcja NATURE FITNESS PARK® (NFP) otworzyła się na Europę Środkowo-Wschodnią, a jej przedstawicielem w Polsce jest firma Nordic Pole Sports & Education Piotr Kowalski. Polska jest niezwykle atrakcyjnym krajem pod względem niezliczonej ilości ścieżek i regionów o dużych walorach turystyczno – krajoznawczych, wpisujących się w koncepcję promocji Nordic Walking. Dlatego też realizujemy już pierwszy w Polsce projekt, w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie, w województwie wielkopolskim.

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniałem hasło
0
0
0
Zapisz się do naszego newslettera
aby otrzymywać świeże aktualności na Twój email !

Copyright Piotr Kowalski. Materiały umieszczone na tej stronie internetowej objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk zamieszczonych treści i ich publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autora, zabronione.

SZKOLENIA AKTUALNOŚCI NATURE FITNESS WELLNESS PARTNERZY SKLEP